Kempy v Evropě: tipy na nejlepší ubytování v Itálii, Německu i Francii | info.cz

Články odjinud

Dovolená pod stanem. Najděte nejlepší kempy v Evropě

Dovolená v kempu nemusí být synonymem navlhlého oblečení a fronty na sprchu. Celá Evropa je doslova posetá kouzelnými kempy, které na jedné straně nabízejí moderní zázemí a nejrozmanitější vyžití pro děti a na té druhé kouzelná tichá zákoutí, kde si v klidu vychutnáte tamní víno. 

Camping Residence Sägemühle, Itálie

Pokud si libujete v horské turistice, v tomto kempu si přijdete na své. Kemp uprostřed Alpského národního parku Stilfserjoch totiž nabízí nespočet možností, jak svojí dovolenou využít.

Weichselbrunn, Německo

Jezero Hammersee samozřejmě nabízí nejen krásnou přírodní scenérii, ale také místo, kde lze provozovat nespočet vodních sportů a na své si přijdou i rybáři. Kemp Weichselbrunn se právem řadí mezi nejlepší nejen v Německu, ale po celé Evropě.

Hvidbjerg Strand Feriepark, Dánsko

Kemp Hvidbjerg Strand Feriepark se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží Dánska. Kromě vodního parku a nespočtu dětských hřišť mohou návštěvníci využít i wellness centrum a večer si vychutnat pohled na západ slunce za hladinou Severního moře.

Pokuta za rychlost v Chorvatsku, Rakousku či Itálii. Jaké tresty vám hrozí v zahraničí? Čtěte zde >>>

Château de Lacomté, Francie

Kemp uprostřed přírodního parku Causses du Quercy v jižní Francii má nespočet výhod. Kromě klasických výletů za přírodnímu krásami a historií má kemp velmi příhodnou polohu, co se týče takzvané „gastroturistiky“.  

Camping De Wildhoeve, Nizozemsko

Nizozemský kemp Wildhoeve bezpochyby nabídne útočiště nejen těm, kteří holdují nenáročné cyklistice. Nachází se totiž v blízkosti královského paláce HetLoo a národního přírodního parku De Hoge Veluwe, který je jednou z nejvyhledávanějších přírodních lokalit v zemi.

Zasavica, Srbsko

Kemp Zasavica se nachází asi 80 kilometrů západně od Bělehradu uprostřed nedotčené přírody. Je jedním z nejmladších a nejmodernějších kempů v Srbsku. Přírodní rezervaci můžete obdivovat hned několika způsoby, pěšky se můžete vydat individuálně nebo s průvodcem, přírodní krásy lze ale pozorovat i z lodi.

Camping Panorama del Chianti, Itálie

Kemp Panorama del Chianti je doslova útočištěm pro ty, kteří milují dobrou gastronomii, historii a kulturu. Nachází se totiž uprostřed Toskánska, které je proslulé skvělým vínem a městy jako je Florencie, Pisa, Siena nebo San Gimignano.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Na dovolenou

Poprvé letadlem Chorvatsko Očkování Cestování po Evropě

Ať už se chystáte procestovat evropské metropole, Chorvatsko nebo jste se rozhodli vyrazit až na druhý konec světa, nemělo by vám uniknout pár dobrých tipů. Poradíme vám jak si sehnat co nejlevnější letenky, jak se vyrovnat s jet lagem nebo jak zažádat o kompenzaci při zpožděném letu. Nezapomněli jsme vám připravit ani rady, které vám pomohou při vyřizování dětských pasů nebo ztrátě dokladů v zahraničí.