15 let od rozsáhlých povodní. Jedna z nejhorších přírodních pohrom v Česku na 20 dramatických fotografiích | info.cz

Články odjinud

15 let od rozsáhlých povodní. Jedna z nejhorších přírodních pohrom v Česku na 20 dramatických fotografiích

Začátkem srpna 2002 se přes Českou republiku přehnaly vytrvalé srážky, které ale měly znamenat jen předzvěst toho, co přišlo o pár dní později. V polovině měsíce totiž skropil republiku další vydatný déšť, který už půda nebyla schopná pojmout. Během záplav přišlo o život 17 lidí, v celkem sedmi krajích byl stav nouze a evakuovaných lidí bylo na čtvrt milionu. Voda, která se přehnala přes velkou část našeho území, napáchala škody za víc než 73 miliard, z toho přes šest miliard jen v pražském metru. Připomeňte si jednu z nejhorších přírodních pohrom na dramatických snímcích v galerii.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud