Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

5 hororů, které vám v roce 2017 nedopřejí klidný spánek

5 hororů, které vám v roce 2017 nedopřejí klidný spánek

Milovníci hororů si můžou mnout ruce, rok 2017 pro ně bude znamenat žně. Do kin se chystají nejen úplně nové kousky, ale také pozoruhodné remaky nebo adaptace hrůzných knih, u kterých už nikdo nedoufal, že se jednou natočí. Jakých pět hororů byste rozhodně neměli propást?

1. To

Legenda všech legend z pera spisovatele Stephena Kinga se dočkala nového zpracování. V mainském městečku Derry se zlo probouzí k životu pravidelně. Bere na sebe podobu toho, čeho se člověk nejvíc bojí a s gustem se pokaždé vyřádí především na dětech. Když už by se mohlo zdát, že se jedné partě podařilo zlo ztělesněné klaunem Pennywisem porazit, on se vrátí… Tohle bude skutečná lahůdka. Zatím můžete zavzpomínat na klasické zpracování Kingova hororu.

2. Suspiria

Po zhlédnutí snímku, který je remakem stejnojmenného čtyřicet let starého italského filmu, vás nejspíš přejde chuť na lekce tance. Právě na parketu v taneční škole je totiž nejpravděpodobnější výskyt temných sil. Ty nejspíš potkat nechcete, ale mrknout na ně na plátně je v tomhle případě skvělý nápad. Podívejte se, jak vypadalo původní zpracování. Film je k vidění celý na youtube.

3. Temná věž

A opět král hororu Stephen King. V případě Temné věže jde o skutečný průlom, málokdo věřil, že někdy dojde na zfilmování legendární knižní série. V postapokalyptické zničené krajině pronásleduje poslední pistolník Roland Deschain z Gileadu muže v černém, který je nejspíš také andělem smrti. Oba putují k Temné věži, každý ovšem z jiných pohnutek. Hereckému obsazení vévodí Matthew McConaughey.

4. Saw Legacy

Po osmé se vrací kultovní série Saw a i tentokrát krev poteče proudem. Věčný Jigsaw přichází nejen s novou skládačkou osudů nešťastníků, kteří mu skončí ve spárech, ale také se svým odkazem. Je jasné, že lidstvu z toho nekyne žádný užitek. Produkce filmu zatím tají podrobnosti, takže na internetu neuvidíte ani fotografie z natáčení.

5. Resident Evil: Poslední kapitola

Mužské oko potěší opět Milla Jovovichová v hlavní roli. Její hrdinka Alice jako jediná dokáže přežít klíčový střet s nemrtvými a teď bude na ní, aby obstála v konečném boji se společností Umbrella Corporation. Ta chce zlikvidovat i poslední zbytky lidstva. Režisér filmu navíc slíbil, že tentokrát vynechá zpomalené záběry, které v minulosti nenašly u fanoušků série moc pochopení.

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

INFO.CZ spouští novou rubriku, která nabízí aktuální zpravodajství o Evropské unii. Reportáže, analýzy a komentáře naleznete zde>>>

  
 

Skupinka cizinců v centru Prahy brutálně napadla číšníka. Šli na něj v sedmi, je ve velmi vážném stavu

Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer napadli číšníka na zahrádce restaurace ve Vladislavově ulici. Muž skončil ve velmi vážném stavu na jednotce intenzivní péče a podstoupil operaci hlavy. Za těžké ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí pachatelům v případě odsouzení až deset let vězení.

Na webu zveřejnili policisté fotografie všech sedmi podezřelých i video z napadení, které se odehrálo na náměstíčku u obchodního centra Quadrio. Záběry najdete na konci článku.

Číšník se dostal do konfliktu s hledanými poté, co je upozornil, že nemohou na zahrádce konzumovat donesený alkohol. "Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli na tramvaj číslo 14 a odjeli směrem na Karlovo náměstí," popsal napadení mluvčí policie.

Link

Kriminalisté na základě dosavadního vyšetřování předpokládají, že podezřelí jsou cizinci, kteří by mohli bydlet v hotelu, penzionu či jiném typu ubytování v Praze nebo okolí. "Proto prosíme především recepční a všechny jiné svědky, jestli muže viděli nebo vědí, kde by se mohli nacházet, ať kontaktují tísňovou linku 158," uvedl mluvčí.

4934827:article:true:true:true

4934826:article:true:true:true

4934825:article:true:true:true

-1