8 filmů, které by vám v létě 2018 neměly uniknout | info.cz

Články odjinud

8 filmů, které by vám v létě 2018 neměly uniknout

Ani v létě kina nepřestávají promítat filmy, které rozhodně stojí za vidění. Podívejte se na výběr osmi snímků, které by vám mohly horké letní večery ještě zpříjemnit.

Deadpool 2

Už v polovině května mělo premiéru pokračování úspěšné akční komedie Deadpool režiséra Davida Leitche. Ryan Reynolds se coby poněkud netradiční superhrdina snaží dostát svému velkému snu – stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry.

Deadpool 2 autor: CinemArt

Solo: Star Wars Story

Další z filmů, který navazuje na úspěšnou kultovní značku pod záštitou George Lucase. Režie filmu, který předchází událostem z Epizody IV: Nové naděje, se tentokrát ujal Ron Howard, který stojí například za filmem Rivalové, Apollo 13 nebo Šifra mistra Leonarda.

Solo: Star Wars Story autor: Falcon

Tiché místo

Psychologický thriller Tiché místo o rodině, která se zoufale snaží přizpůsobit životu pod nadvládou Těch, které zláká i sebetišší zvuk. Kdo jsou ti Oni? Nikdo neví. Ví se jen to, že mají mimořádně vyvinutý sluch a jejich pozornost pro lidi znamená jistou smrt. Film režíroval John Krasinski, který má na svém kontě například filmy jako Detroit nebo Mariňák.

Tiché místo autor: CinemArt

Já, Simon

V polovině července kina poprvé uvedou romantickou komedii Já, Simon. Příběh teenagera, který se svému okolí a také sám sobě snaží přiznat, že je gay, dostává dramatický ráz hlavně kvůli zápletce, která je v dnešní době poměrně aktuální. Jeho více než soukromá korespondence se totiž dostane do špatných rukou a Simon tak musí čelit nepříjemnému vydírání.

 

Já, Simon autor: CinemArt

Jurský svět: Zánik říše

Jak už název napovídá, pokračování ságy o dinosaurech bude zřejmě trochu jiné než jeho předchůdci. V nebezpečí budou totiž nejen lidé, ale také samotná zvířata. Snímek režíruje Juan Antonio Bayona a v hlavních rolích se objeví Chris Pratt, Bryce Dallas Howardová nebo Jeff Goldblum.

Jurský svět: Zánik říše autor: CinemArt

Kryštůfek Robin

Kromě akčních trháků letošní léto obohatí také příběh dospělého Kryštůfka Robina a jeho věrného kamaráda Medvídka Pů. Pů a jeho kamarádi přijdou Kryštofovi ve chvíli, kdy se jeho život točí jen kolem mizerně placené práce a rodinu musí nechávat na druhé koleji.

Predátor: Evoluce

Predátor je zpět. Nového snímku z pera Shanea Blacka, který by měl mytologicky navázat na dosavadní filmy, se dočkáme až v polovině září. V hlavních rolích by se měli objevit Boyd Holbrook, Olivia Munnová nebo Yvonne Strahovski.

Predátor: Evoluce autor: CinemArt

Alita: Bojovný anděl

Posledním tipem už se díváme za letní sezonu, ale ať se máte na co těšit... James Cameron je zpět a s ním i nový akční sci-fi thriller Alita: Bojovný anděl. Režijně se na snímku o daleké budoucnosti podepsal Robert Rodriguez. Za scénářem, který odhaluje svět po zničujícím kolapsu, ale stojí právě Cameron.

Alita: Bojovný anděl autor: CinemArt

Deset nejlepších thrillerů roku 2018 vás napne jako strunu>>>

Nejlepší sci-fi filmy roku 2018 a ještě něco navíc. Čtěte zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud