Články odjinud

Agenti CIA hledají 50 miliard dolarů, které ukryl drogový král Escobar. Za doprovodu televizních kamer

Kolumbijský drogový král Pablo Escobar je sice již přes čtvrt století po smrti, jmění, které za svého života shromáždil a poschovával, ale stále vzrušuje většinu Kolumbijců. Podle expertních odhadů totiž Escobar na různých místech zanechal zatím neobjevených 50 miliard dolarů, po kterých nyní za doprovodu televizních kamer pátrají dva bývalí agenti americké zpravodajské služby CIA. Diváci nyní budou moci sledovat, zda agentům budou jejich mnohaleté zkušenosti u zpravodajské organizace stačit, aby se jim podařilo alespoň část peněz najít a navrátit kolumbijskému státu. Premiérový díl seriálu Pátrání po Escobarových milionech mohou čeští a slovenští diváci sledovat na obrazovce Discovery Channel 26. listopadu večer. Koukněte na ukázku.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud