Američan fotil provoz na světových letištích. Výsledkem jsou neuvěřitelné koláže | info.cz

Články odjinud

Američan fotil provoz na světových letištích. Výsledkem jsou neuvěřitelné koláže

Začalo to kdysi v Los Angeles a pokračovalo přes Frankfurt nad Mohanem až třeba po Curych. Americký fotograf Mike Kelley pořídil unikátní časosběrný fotografický projekt Airportraits, který zachycuje četnost letecké dopravy v jejích nejvýznamnějších uzlech.

Kelley fotografoval letadla, která přistávají a startují na nejvýznamnějších světových letištích. Nakonec sestavil koláž, díky které se zdá, jako by se na ranvej současně blížily desítky dopravních letadel.

Svým dílem chce nejen ohromovat, ale také upozornit na četnost využití letecké dopravy a na skutečnost, že nejde o nic samozřejmého. Ne náhodou se v popředí často vyskytují prvky přírody, které staví do kontrastu s leteckou dopravou, které bývá vyčítána neekologičnost.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud