Anděl páně 2 trhá rekordy. Pohádku za dva týdny vidělo přes 420 tisíc lidí | info.cz

Články odjinud

Anděl páně 2 trhá rekordy. Pohádku za dva týdny vidělo přes 420 tisíc lidí

Vánoční pohádka Anděl Páně 2 v českých kinech vládla už druhý víkend za sebou, kdy příběh o andělu Petronelovi a čertu Uriášovi vidělo přes 172 tisíc diváků. To je jen o něco méně než při premiérovém víkendu.

Už druhý víkend po sobě českým kinům vévodí pohádka Anděl páně 2. O víkendu svou návštěvností dokonce vysoce předčila dva premiérové filmy, fantasy snímek Underworld a komedii Pařba o Vánocích, ale i listopadový hit Fantastická zvířata a kde je najít.

Od premiéry, kterou měla 1. prosince, na ní přišlo celkem 422 tisíc diváků. Příští víkend ukáže, zda se dokáže vyšplhat na první místo letošního žebříčku nejnavštěvovanějších filmu. Překážkou by mohla být asi jen premiéra jednoho z nejočekávanějších filmů letošního roku, Rogue One: Star Wars Story vstoupí poprvé do kin už 15. prosince. Tabulku zatím vede animovaná pohádka Tajný život mazlíčků s necelými 485 tisíci diváky.

Kromě rekordní návštěvnosti se může Anděl páně 2 chlubit i vysokými tržbami. Zatím pohádka natočená na motivy Boženy Němcové utržila 51 milionů korun. Víc letos vydělaly jen tři zahraniční filmy: Tajný život mazlíčků, Fantastická zvířata a Dítě Bridget Jonesové.

Podívejte se na video, které ukazuje, že ne vždy se vše daří podle plánu:

Anděl Páně 2: Nepovedené záběry autor: Youtube.com/Totalfilm.cz/BPŽ

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Články odjinud