Bývala krasavice, teď váží přes dva metráky. Morbidně obézní Indonésanku neslo do nemocnice dvacet chlapů | info.cz

Články odjinud

Bývala krasavice, teď váží přes dva metráky. Morbidně obézní Indonésanku neslo do nemocnice dvacet chlapů

Ještě před sedmi lety se honosila útlou postavou a vážila pouhých 44 kilogramů. Dnes je Titi Wati z indonéského ostrova Kalimantan tamní nejtlustší ženou. Původně tvrdila, že váží 355 kg. Lékaři jí však v nemocnici naměřili 220 kg. Svou obezitu dává za vinu nezdravé indonéské specialitě zvané gorengan. Jedná se o smažené pochoutky plné cukrů, tuků a hlavně kalorií.

Posledních několik dní musela jenom ležet na břiše a pečovala o ni dcera, která ji krmila a koupala. „Když se probudím, tak mám křeče v nohou a úplně celé tělo mě bolí. Doufám, že mi úřady pomohou, abych zhubla,“ sdělila médiím žena, jež se podle vlastních slov snažila během posledních let marně zhubnout.

Žádná metoda však prý nezabírala a jediný pozitivní účinek měl speciální bylinný nápoj. Ten byl však příliš drahý a kvůli nízkému příjmu manžela si jej rodina nemohla dovolit. Z toho důvodu se Titi rozhodla kontaktovat úřady a poprosit je o pomoc. Těm se nebohé ženy nakonec zželelo a rozhodly se jí uhradit léčbu.

Více si přečtěte na webu Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud