Články odjinud

Češka, kterou v istanbulské restauraci popálili, je známá youtuberka. Noční můra, která neskončila, říká její přítel

Češka, kterou v istanbulské restauraci popálili, je známá youtuberka. Noční můra, která neskončila, říká její přítel

Ohnivá show, na kterou návštěvníky láká známá istanbulská restaurace, se proměnila v tragédii. Kousek, při kterém číšník zapaloval alkohol, skončila vážným popálením čtyř hostů. Mezi nimi je i známá česká youtuberka Kristýna Třešňáková, alias Týnuš Třešničková, a její partner Viktor Hajíček. Podle jeho svědectví nejvážněji dopadla právě mladá hvězda českého internetu.

Kristýna Třešňáková se svým přítelem Viktorem vyrazili v Turecku za gastronomickým zážitkem do restaurace slavného kuchaře Nusreta Gökceho přezdívaného Salt Bae, který se proslavil excentrickým a notně dramatickým stylem sypání soli na své jídlo. Odnesli si však něco zcela jiného, než čekali - hlavně v případě české youtuberky těžké popáleniny.

K incidentu došlo během ohnivé show, kdy dvojice barmanů zapalovala blíže nespecifikovaný alkohol. Zpočátku to vypadalo, že mají oheň pod kontrolou, ale situace se rychle a během vteřiny vymkla kontrole.

Čtyři zranění, nejvážněji Češka

Plameny vzápětí pohltily celý bar, u nějž seděli, jedli a popíjeli hosté, píše britský web Daily Mail. Při ohnivé show utrpěla zranění hned čtveřice turistů - vedle Řeka Alexandrose, který je v Turecku na líbánkách, či turisty z Ománu pak nejtěžší hlavně Češka Kristýna, která byla převezena do americké nemocnice v Istanbulu. Celý incident nyní prošetřuje policie. 

„Stalo se to minulou noc. Hned po incidentu jsme byli převezeni do nemocnice. Mám popáleniny, ale moje přítelkyně Kristýna Třešňáková je v mnohem horším stavu, než já. Ten večer to byla noční můra a stále se to děje,“ řekl místním novinám přítel Češky Birgun Hajíček.

Pokračování článku a video na Blesk.cz

 

Vše o senátních a komunálních volbách se dočtete zde>>>

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud