Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Češka Tereza, kterou zatkli v Pákistánu s kufrem plným heroinu: Víme, jak se dostala k pašování drog

1080p720p360p

Češku Terezu H. (21) zadrželi ve středu celníci na mezinárodním letišti v Pákistánu. Měla u sebe 9 kg heroinu! Jak se ale takový „andílek“ dostane k pašování drog? Vše se zlomilo, když bylo Tereze 18 a rozhodla se odejít z Církevního gymnázia na Velehradě.

 
 

Podle zdroje z jejího okolí chvíli zkusila pracovat v běžné firmě, ale brzy zjistila, že si tak příliš peněz nevydělá, a začala se živit jako »modelka«. „Je dost nafrněná, pořád někde ve světě,“ řekla Blesku dívka, která Terezu z Hradiště dobře zná.

O povaze jejího »modelingu« se ale po městě šuškalo leccos. Ve dvojici se Simonou H. kočovaly světem – po pěkných hotelích, sociální sítě plné fotek z nákupů luxusních hadříků... Prostě sladký život!

Skončil ovšem zadržením s kufrem narvaným drogami, jehož hodnota na černém trhu se podle kvality může pohybovat mezi 10 až 30 miliony korun! „Ty holky úplně ztratily kontakt s realitou,“ říká zdroj Blesku. Diskutéři na sociálních sítích navíc naznačují, že Tereza mohla drogy sama brát. „Možná si dala raketu a nepřijde jí, že je na stanici,“ strefovali se do její fotky ze zatčení, na níž se usmívá.

Terezu H. zadrželi na mezinárodním letišti v Pákistánu poté, co přiletěla na tříměsíční vízum. Původně měla v plánu pokračovat dál do Spojených arabských emirátů, k tomu už ale nedošlo. Poté, co u dívky nalezli 9 kilogramů heroinu, byla okamžitě zatčena.

Více zpráv o zadržené Češce čtete na webu Blesk.cz ZDE.

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

 

Policejní stát, který se vymkl kontrole: Muslimové tu mizí po tisících, k zatčení stačí plnovous

Muslimové v čínské provincii Sin-ťiang jsou sledováni na každém kroku. Úřady na ně dohlíží pomocí kamer i speciálních aplikací. K poslání do převýchovných táborů stačí málo – třeba jen špatné oblečení. I proto v nich Ujgurové končí každý den po stovkách. Podívejte se na nový díl pořadu Proč.

Link

Link