Český designér vylepšil prémiový iPhone X. Jeho návrh za den vidělo přes milion lidí | info.cz

Články odjinud

Český designér vylepšil prémiový iPhone X. Jeho návrh za den vidělo přes milion lidí

Český designér Luboš Volkov přišel s natolik originálním vylepšením nedostatku nového prémiového telefonu iPhone X, že jej na sociálních sítích sdílel i známý youtuber Casey Neistat. Inovativní příspěvek vynalézavého Čecha i proto během 24 hodin získal milion zhlédnutí a bezpočet lajků. 

Volkov představil koncept, který řeší potíže způsobené vykousnutou částí horního okraje displeje iPhonu X. Právě tam totiž Apple umístil všemožné senzory, které však svou přítomností podle mnohých kazí dojem z čistého bezrámečkového přístroje, a vývojářům aplikací přichystaly nečekanou výzvu.

Český designér však přišel s řešením. Podle něj by právě z této oblasti mělo vyjíždět kontextové menu. Jedná se tak o chytřejší využití prostoru a o efektivní zasazení softwaru do hardwarových predispozic.

„Nikomu se ten výstupek nelíbí, tak jsem se pokusil přijít se zajímavým řešením, jak jej zapojit do designu aplikace. Je možné, že mé řešení nebude chytré, nebo realizovatelné, ale stejně jsem se o něj s vámi chtěl podělit,“ uvedl svůj nápad vývojář.

Jeho příspěvek na sociální síti Twitter následně sdílel i známý youtuber Casey Neistat, který má na svém youtube kanálu přes osm milionů odběratelů. Volkovův nápad se tak následně začal šířit internetem, během necelého dne nasbíral přes milion shlédnutí.

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud