Chcí žít! Křičel před smrtí Petr, který zkoušel svou rakovinu vyléčit u šamanů v džungli

Blesk.cz, dce

27. 09. 2017 • 16:32

Dlouhé měsíce bojoval s agresivní formou rakoviny. Po celou dobu on i jeho rodina doufali, že vyhraje a nemoc porazí. Bohužel se mu to už nepodařilo. Petr zemřel v úterý v brněnské nemocnici. Jeho přítelkyně Simona zveřejnila krátce před jeho smrtí děsivý popis toho, čím si v posledních hodinách před smrtí procházel.

Od návratu z Peru nebyl zdravotní stav Petra Hübela nijak skvělý. S non-hodgkinovým lymfomem bojoval tradičními metodami dlouhé měsíce, při jejich neúspěchu se rozhodl volit alternativní léčbu, ani ta ale nezabrala, což sám přiznával.

Minulý týden se jeho stav natolik zhoršil, že skončil v nemocnici. Už v sobotu na sociální sítě psal, že je velmi slabý. "Nemám sílu ani dojít na záchod," prozradil.

V úterý navečer pak zveřejnila Simona smutnou zprávu, Petr agresivní rakovině podlehl. Popsala i to, co prožívali krátce před jeho smrtí. "Je pod vlivem opiátů proti bolestem a dost ho utlumují, takže jen spinká, spinká a když se na chvilku vzbudí, tak řekne 2 slova a znovu upadá únavou do spánku," psala Simona v úterý v poledne.

Jaké byly Petrovy poslední chvíle a jak probíhala jeho návštěva šamanů? Pokračování na Blesk.cz

SDÍLET