Chuck Norris končí s kariérou. Chce pečovat o manželku, kterou mu otrávili v nemocnici | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Chuck Norris končí s kariérou. Chce pečovat o manželku, kterou mu otrávili v nemocnici

Chuck Norris končí s kariérou. Chce pečovat o manželku, kterou mu otrávili v nemocnici

Akční hrdina Chuck Norris (77) ohlásil konec kariéry. Chce se soustředit výhradně na péči o svou manželku.

Manželku, jak pár tvrdí, otrávila kontrastní látka, kterou Geně Norris (54) vpíchli při vyšetření na magnetické rezonanci v nemocnici. „Skončil jsem s filmovou kariérou, abych se soustředil na ženu. Celý můj život se teď točí jen kolem toho, abych ji udržel naživu,“ vzkázala hvězda seriálu Walker, Texas Ranger.

Ač incident proběhl už v roce 2013, Gena dodnes trpí nervovými bolestmi a problémy s ledvinami a její léčba spolykala bezmála 45 milionů Kč. Na vině je nejspíš látka gadolinium obsažená v kontrastní látce, jejíhož výrobce už Chuck zažaloval.

Další zajímavosti ze světa showbyznysu na Blesk.cz.

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.