Čtrnáctiletí teenageři surově ubodali matku a sestru. Pak měli sex u filmu s upíry | info.cz

Články odjinud

Čtrnáctiletí teenageři surově ubodali matku a sestru. Pak měli sex u filmu s upíry

V Británii se jim říká nový „Bonnie a Clyde“. Teprve 14letá Kim Edwardsová spolu se svým stejně starým přítelem ubodala svou matku a sestru, které spaly v ložnici. Následně si dvojice dala společnou koupel, měla sex a na závěr večera shlédla čtyři díly slavné filmové série o upírech Stmívání.

Dnes patnáctiletá Kim Edwardsová je jednou z nejmladších dvojnásobných vražedkyň v historii Spojeného království, která předem naplánovala vraždu své matky a sestry. K činu došlu letos v dubnu ve městě Spalding ve východní Anglii.

Kim ve vraždě pomáhal její přítel Lucas Markham, který za ní večer přišel domů. Podle informací, které o případu do médií uvolnili soudci, aby poukázali na neobyčejnou brutalitu činu, si dvojice vše předem připravila. Společné plánování mělo probíhat v restauraci McDonald´s.

Lucas po příchodu k domu rodiny zaťukal smluvený signál na okno ložnice své přítelkyně. Ta ihned otevřela okénko do koupelny, do kterého se chlapec vyšplhal přes přistavěnou kůlnu. Následně se pustili do vraždy.

Poté, co novodobí „Bonnie a Clyde“, jak dvojici přezdívají britská média, ubodali spící matku a dceru více než deseti zásahy nožem, divoce se pomilovali a posléze si napustili vanu. Až do rána pak sledovali několikadílnou filmovou sérii teenagerského hitu o upírech Stmívání.

Mladým vrahům hrozí doživotní trest odnětí svobody.

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud