Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Další aféra v letadle: Ženy se popraly při výstupu z kabiny, pilot dal jedné z nich facku

Další aféra v letadle: Ženy se popraly při výstupu z kabiny, pilot dal jedné z nich facku

Další šokující video z letiště obletělo svět. Pilot americké letecké společnosti Delta Air Lines se snažil přerušit rvačku dvou žen, když jednu z nich uhodil do obličeje. Jeho chování vzbudilo rozruch a rozjelo se vyšetřování, zda se jednalo o adekvátní reakci.

Všechno začalo, když se 21. dubna do sebe v prostorách letiště pustily dvě ženy. Začaly se bít, křičet a děsily ostatní cestující. Nacházely se přitom v chodbičce vedoucí mezi letadlem a letištěm, ve které proudili ostatní pasažéři a bylo nutné udržet ji snadno a rychle průchozí. K incidentu se nachomýtl jeden z pilotů a pokoušel se rvačku co nejrychleji rozehnat.

Bojovnice ale byly urputné a nechat se být se jim opravdu nechtělo. Když nic nepomáhalo, přistála v obličeji jedné z žen takzvaná výchovná facka. Celou událost ale někdo natočil na video a rozjela se debata, jestli se pilot opravdu zachoval správně.

Kritika letecké společnosti vyčítá, že nebyla přivolána ochranka. Fackující pilot byl dočasně suspendován. Následující vyšetřování však potvrdilo, že se nijak neprovinil proti zákonu, a mohl se tak rychle vrátit zpět do služby.