Darwin naruby? Orangutan v indonéské zoo kouří cigarety, podívejte se na video | info.cz

Články odjinud

Darwin naruby? Orangutan v indonéské zoo kouří cigarety, podívejte se na video

Nezvyklý pohled se naskytl návštěvníkům soukromé zoo v Indonésii. Jak dokládá video, které se virálně šíří po internetu, samec orangutana bornejského tam nerušeně pokuřoval cigarety. Záběry vzbudily množství kritiky, především od skupin bojujících za práva zvířat, které poukazují na nutnost důslednější péče o zvířata v indonéských zoo. Jak informuje deník The Independent, policii se přihlásil 27letý muž, který je na záběrech zachycený, a přiznal se, že cigaretu do výběhu vhodil. Ale prý až poté, co viděl zvíře vykouřit jinou cigaretu. Uživatelé internetu si všímají, že ze způsobu, kterým Orangutan pokuřuje, je zřejmé, že to nedělá poprvé. Dlužno podotknout, že to není první takový případ zachycený na videu.
 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud