Dojemný příběh umírající Američanky: Před smrtí ještě sháněla manželovi novou lásku | info.cz

Články odjinud

Dojemný příběh umírající Američanky: Před smrtí ještě sháněla manželovi novou lásku

Zemřela americká spisovatelka Amy Krouse Rosenthalová, která dojala veřejnost snahou najít před svou očekávanou smrtí manželovi novou lásku. Zemřela v pondělí ve věku 51 let, informovala agentura AP.

Rosenthalová trpěla rakovinou vaječníků a v době blížící se smrti sepsala pro svého chotě Jasona profil pro internetovou seznamku, kde ho popisuje všem potenciálním nápadnicím.

„Pokud hledáte zasněného a dobrého společníka, pak Jason je muž pro vás. Má také cit pro maličkosti: degustační lžičky, skleničky, miniaturní sousoší páru sedícího na lavičce, které mi představil jako upomínku na to, jak naše rodina začala,“ napsala mimo jiné umírající žena v textu nazvaném Možná byste si chtěla vzít mého manžela.

Autorka více než 30 knih a několika krátkých filmů věnovala svému manželovi profil jako poslední dárek ke svátku svatého Valentýna.

Nechtěla prý, aby manžel, s nímž vychovala tři už dospělé potomky, po její smrti trpěl samotou a doufala, že si profil přečte ta pravá osoba. Zda se Jasonovi nějaká žena po zveřejnění textu ozvala, AP neuvedla.

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud