Drama v zákulisí. Jak proběhl kolaps Věry Špinarové? | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Drama v zákulisí. Jak proběhl kolaps Věry Špinarové?

Drama v zákulisí. Jak proběhl kolaps Věry Špinarové?

V zápas o život se změnil středeční koncert Věry Špinarové (65) v Čáslavi. Zpěvačce se na jevišti udělalo špatně, a dokonce se jí dvakrát za sebou zastavilo srdce. Nebýt lékařky v hledišti a rychlé pomoci záchranářů, přišla by o život.

Zpěvačka měla zástavu srdce. Díky nepřímé srdeční masáži na chvilku naskočilo. Pak ale znovu odmítlo pracovat. Následovala další životně důležitá masáž, která podle informací Blesku trvala hodinu.

„Bylo to strašné,“ popsal situaci Blesku jeden z diváků. Těšil se na své oblíbené hity, a místo toho se třásl strachy o život jejich interpretky. Věra stihla odzpívat jen dvě písničky. „Pak se jí udělalo zle, odešla do zákulisí a tam upadla do bezvědomí, všichni jsme se o ni báli,“ dodal přímý účastník kolapsu. Na hřišti v Čáslavi pak přistál vrtulník záchranné služby a transportoval zpěvačku do motolské nemocnice v Praze.

Celý článek si můžete přečíst na Blesk.cz.

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.