Drastická vražda na Facebooku. Čtveřice násilníků umučila muže, nutila ho jíst vlastní varlata. | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Drastická vražda na Facebooku. Čtveřice násilníků umučila muže, nutila ho jíst vlastní varlata.

Drastická vražda na Facebooku. Čtveřice násilníků umučila muže, nutila ho jíst vlastní varlata.

Děsivá smrt otřásla Velkou Británií. Čtveřice násilníků několik týdnů mučila 45letého Jamese Prouta. Donutila ho uříznout a následně sníst svá varlata nebo mít sex se psem. Prout na své utrpení upozorňoval na Facebooku, ani to mu ale nepomohlo.

Prout se stal obětí čtveřice zvrhlých násilníků. V jejich čele stála Proutova bývalá přítelkyně Ann Corbettová a Zahid Zaman. Oba soud shledal vinným z vraždy.

Skupina svou oběť trýznila několik měsíců, během nichž ho nutila například k tomu, aby si uřízl vlastní varlata a následně je snědl. Absolvovat musel i sex se psem. Zubožený Prout v listopadu 2015 zveřejnil na Facebooku fotky, jimiž se snažil na mučení poukázat. Marně.

V únoru loňského roku Prout násilí nevydržel. Jeho mrtvé tělo pachatelé pohodili nedaleko silnice, kde leželo šest týdnů, než si ho někdo všiml.

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.