Články odjinud

Drsná Jana z Výměny manželek, které „mačkali hada“: Přihlásila se do soutěže Miss

Drsná Jana z Výměny manželek, které „mačkali hada“: Přihlásila se do soutěže Miss

Ve Výměně manželek se proslavila svou drsnou náturou a nezapomenutelnou hláškou: „Mačkáš mi hada, debile.“ Teď se navíc přihlásila do soutěže Miss. Umíte si hadí Janu představit coby křehkou královnu krásy?

 

 

 
 

Ve Výměně se Jana (35) představila spolu s partnerem Romanem (24) a dcerami Laurou (6) a Viktorkou (3). Svérázná rodina žila v německém Zittau s 11 hady. Jak navíc žena v pořadu předvedla, nešla nikdy pro ostré slovo daleko a svému příteli klidně vlepila facku. Dokonce se chtěla vrhnout i na Sabinu (22) z druhého páru a nazvala ji „ku*vou“.

1080p 720p 360p
Nejdrsnější Výměna manželek! Rvačka během osmi očí!

Posléze se přiznala, že za její výbuch vzteku mohly drogy, se kterými už skoncovala. Za minulostí teď prý udělala tlustou čáru. Přestěhovala se z Německa zpátky do Čech, rozešla se s Romanem a teď se dokonce rozhodla přihlásit se do soutěže krásy.

Nová Česká miss z ní ale nebude. Jana totiž na internetu sbírá hlasy do Miss Metalshop a už jich nasbírala více než 300. Přesto to zatím na korunku nestačí, a tak drsňačka na svém Facebooku škemrá o podporu: „Kdo bude tak milej a podpoří mě prosím? Takže lidičky moc vás potřebuju!“

Více si přečtěte na webu Blesk.cz.


 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud