Egypťanka vážila půl tuny a šlo jí o život. Po operaci v Indii je poloviční | info.cz

Články odjinud

Egypťanka vážila půl tuny a šlo jí o život. Po operaci v Indii je poloviční

Egypťanka, která byla dříve označována za nejtěžší ženu světa, je po operaci poloviční. Informoval o tom indický list The Times of India. Šestatřicetiletá Iman Atyová vážila zhruba 500 kilogramů, ale po operaci, kterou v únoru podstoupila v Indii, má asi o 250 kilogramů méně.

Po úbytku váhy se Atyová podle ošetřujících lékařů vejde do invalidního vozíku a vydrží déle sedět vzpřímeně.

Když v únoru kvůli operaci odletěla do Indie, bylo to podle její rodiny poprvé za 25 let, co opustila svůj dům. Do letadla ji musel zvednout jeřáb.

Před třemi lety postihla Atyovou mrtvice, po které má pravou část těla ochrnutou. Není schopna polykat tekutiny a srozumitelně mluvit. Občas trpí záchvaty, jejichž příčiny zatím nebyly objasněny. Lékaři ale doufají, že s dalším úbytkem váhy by se jednou mohla postavit na vlastní nohy.

Takto ženu přepravovali v Egyptě, když vážila půl tuny:

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud