Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Evita kvůli svému vzhledu prožila horor. Teď chce zbořit předsudky a stát se Miss Universe

Evita kvůli svému vzhledu prožila horor. Teď chce zbořit předsudky a stát se Miss Universe

Evita Delmundová se v dětství nemusela vyrovnávat jen s tím, že má celé tělo pokryté nevzhlednými a hlavně nepřehlédnutelnými znaménky, ale také se šikanou, která pramenila z její odlišnosti. Od svých vrstevníků slýchala tolik přezdívek, že dlouho snila o tom, že by jí doktoři mohli její znaménka odstranit. Ti jí ale nedokázali pomoci – vzhledem k velikosti a počtu znamének by byl totiž zákrok až příliš komplikovaný. Nyní se dívka rozhodla jít opačnou cestou a svou jinakost by ráda obrátila ve svůj prospěch. Přihlásila se do malajsijské Miss Universe. 

  
 

Skupinka cizinců v centru Prahy brutálně napadla číšníka. Šli na něj v sedmi, je ve velmi vážném stavu

Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer napadli číšníka na zahrádce restaurace ve Vladislavově ulici. Muž skončil ve velmi vážném stavu na jednotce intenzivní péče a podstoupil operaci hlavy. Za těžké ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí pachatelům v případě odsouzení až deset let vězení.

Na webu zveřejnili policisté fotografie všech sedmi podezřelých i video z napadení, které se odehrálo na náměstíčku u obchodního centra Quadrio. Záběry najdete na konci článku.

Číšník se dostal do konfliktu s hledanými poté, co je upozornil, že nemohou na zahrádce konzumovat donesený alkohol. "Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli na tramvaj číslo 14 a odjeli směrem na Karlovo náměstí," popsal napadení mluvčí policie.

Link

Kriminalisté na základě dosavadního vyšetřování předpokládají, že podezřelí jsou cizinci, kteří by mohli bydlet v hotelu, penzionu či jiném typu ubytování v Praze nebo okolí. "Proto prosíme především recepční a všechny jiné svědky, jestli muže viděli nebo vědí, kde by se mohli nacházet, ať kontaktují tísňovou linku 158," uvedl mluvčí.

4934827:article:true:true:true

4934826:article:true:true:true

4934825:article:true:true:true

-1