Filmař hledal v Mexiku nové lokace pro natáčení seriálu Narcos. Našli ho rozstříleného na odlehlé cestě | info.cz

Články odjinud

Filmař hledal v Mexiku nové lokace pro natáčení seriálu Narcos. Našli ho rozstříleného na odlehlé cestě

Člena štábu populárního amerického seriálu Narcos Carlose Muñoze Portala v Mexiku někdo zavraždil. Televizní společnost Netflix, která seriál natáčí, smrt Portala potvrdila – muž pro ni hledal nové lokace pro čtvrtou řadu seriálu, která přesouvá hlavní děj z Kolumbie právě do Mexika. Po tragické události nyní natáčení u jižního souseda USA obestírají otázky.

„Jsme si vědomi smrti velmi respektovaného 'manažera lokací' Carlose Muñoze Portala, věříme, že jeho rodina přijme naši upřímnou soustrast. Zatím není úplně jasné, co se stalo, policie incident stále vyšetřuje,“ uvedla v prohlášení společnost Netflix, pro kterou Portal pracoval. Deník Guardian uvádí, že existují obavy, že společnost po incidentu opustí své plány na natáčení v Mexiku.

Tělo Portala se našlo s několika kulkami na odlehlé cestě. Podle jeho přítele, který si nepřál zveřejnit své jméno, filmoval Portal u města Temascalapa v centrálním Mexiku. „To nejspíše podráždilo místní lidi, možná že si mysleli, že na ně sbírá informace a proto jej začali sledovat,“ spekuluje nejmenovaný zdroj pro španělský list El País.

Podle serveru Sky News se jen v květnu odehrálo v Mexiku, které sužuje násilí mezi drogovými gangy, 2186 vražd, což znamená nejvyšší číslo za posledních 20 let, kdy se údaje začaly sledovat.

Úspěšný seriál Narcos pojednává o vzestupu a pádu drogového barona Pabla Escobara.

Trailer na třetí sérii seriálu Narcos autor: Facebook.com/netflix

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud