Frontman legendárních Rolling Stones skončil po příletu do Prahy v nemocnici. Co se stalo? | info.cz

Články odjinud

Frontman legendárních Rolling Stones skončil po příletu do Prahy v nemocnici. Co se stalo?

Přílet hvězdné kapely Rolling Stones do Prahy provázely komplikace. Lídr skupiny Mick Jagger musel pár hodin po přistání zamířit do Ústřední vojenské nemocnice, kde vyhledal pomoc věhlasného foniatra. Exkuzivně o tom informoval Blesk.cz, který z nemocnice získal video. Co se stalo před zítřejším koncertem v Letňanech?

Rolling Stones dorazili do metropole už v neděli. V hotelu Hilton si objednali noční mejdan v Cloud sky baru. Tam na střeše, čtyřicet metrů nad hladinou Vltavy, si chtěli užít překrásný výhled na metropoli. Tu si spolu s prezidentem Václavem Havlem zamilovali už v roce 1990, kdy vystupovali v Praze poprvé a málem zbořili Strahov. Popíjelo se a terasa hotelu jen bzučela. Jen Jaggera na ní nebylo vidět. Už mu zřejmě nebylo hej.

Obstřik hlasivek

Proto také hned druhý den ve dvě hodiny po poledni Mick dorazil s ochrankou do ÚVN a namířil si to přímo na Kliniku otorinolaryngologie přednosty profesora Jaromíra Astla, vyhlášeného českého foniatra a operatéra rakoviny hrtanu Jiřího Pomeje.

„Byl mi povědomý a potom jsem v něm poznal Jaggera. Ochranka mi v tom bránila, já si ho ale musel natočit na mobil!“ svěřil se užaslý čtenář Blesku, který byl v nemocnici na vyšetření. A nebyl sám, kdo postřehl a natočil slavnou návštěvu ve špitálu.

V jakém stavu Jager nemocnici opouštěl a jak se Rolling Stones chystají na pražský koncert?

Čtěte pokračování exkluzivně na Blesk.cz >>>

Vážná nemoc Jaggera z Rolling Stones: Dojemné vzkazy Keitha Richardse a zpěvákových dětí>>>

Je to ďábel! Mick Jagger měsíc po operaci srdce ukázal neskutečný tanec>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud