GALERIE: Co na červeném koberci nebylo. Pohled do zákulisí karlovarského festivalu | info.cz

Články odjinud

GALERIE: Co na červeném koberci nebylo. Pohled do zákulisí karlovarského festivalu

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu. Dnes bude patřit herečce Umě Thurmanové, která v Letním kině uvede oba díly kultovního snímku Quentina Tarantina Kill Bill. Představí se také režisér Vít Klusák se svým dokumentem Svět podle Daliborka a pozdě večer uvidí návštěvníci festivalu film Přízrak. Slavnostní premiéru uvede herec Casey Affleck a režisér David Lowery. Už včera se před zahájením festivalu na červeném koberci představila řada českých i zahraničních celebrit, které nasávají atmosféru v lázeňském městě plnými doušky, jak vyplývá z momentek, které v Karlových Varech zachytili fotografové českých deníků. 

Aňa Geislerová: Kdybych měla volnou ruku, hromadila bych šperky! autor: redakce Blesk TV
Skladatel James Newton Howard ukazuje, jak se rodila melodie k Fantastickým zvířatům autor: Martin Bartkovský

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Články odjinud