Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Hazard se životem: Děti se procházely po vrchní konstrukci Trojského mostu

Hazard se životem: Děti se procházely po vrchní konstrukci Trojského mostu

Neskutečný a zbytečný hazard se životem. Tak by se daly okomentovat fotografie dvou malých dětí, které přecházely začátkem letních prázdnin Trojský most v Praze po jeho svrchní konstrukci. Podle policie je přemostění mezi Trojou a Holešovicemi touto aktivitou známé.

Čas od času se to podle pražské policie stane. Po svrchní konstrukci Trojského mostu v Praze kráčejí lidé, kteří tak zbytečně riskují. Šíleného kousku se v úterý dopustily i nezletilé děti.

„Ze své praxe vím, že tam občas lidé buď přecházejí, nebo sedí a fotografují se. Pokud je tam najdeme, řešíme je pro podezření z přestupku, za což může být na místě udělena pokuta,“ uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

Naposledy policisté na Trojském mostě udělili tisícikorunovou pokutu mladíkovi (17) na konci letošního května.

Pokračování článku čtěte na webu blesk.cz.

  
 

Skupinka cizinců v centru Prahy brutálně napadla číšníka. Šli na něj v sedmi, je ve velmi vážném stavu

Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer napadli číšníka na zahrádce restaurace ve Vladislavově ulici. Muž skončil ve velmi vážném stavu na jednotce intenzivní péče a podstoupil operaci hlavy. Za těžké ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí pachatelům v případě odsouzení až deset let vězení.

Na webu zveřejnili policisté fotografie všech sedmi podezřelých i video z napadení, které se odehrálo na náměstíčku u obchodního centra Quadrio. Záběry najdete na konci článku.

Číšník se dostal do konfliktu s hledanými poté, co je upozornil, že nemohou na zahrádce konzumovat donesený alkohol. "Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli na tramvaj číslo 14 a odjeli směrem na Karlovo náměstí," popsal napadení mluvčí policie.

Link

Kriminalisté na základě dosavadního vyšetřování předpokládají, že podezřelí jsou cizinci, kteří by mohli bydlet v hotelu, penzionu či jiném typu ubytování v Praze nebo okolí. "Proto prosíme především recepční a všechny jiné svědky, jestli muže viděli nebo vědí, kde by se mohli nacházet, ať kontaktují tísňovou linku 158," uvedl mluvčí.

4934827:article:true:true:true

4934826:article:true:true:true

4934825:article:true:true:true

-1