Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Horor na Bali. Turisté si v ráji nevědomky pochutnávají na psím mase, zvířata prožívají peklo

Horor na Bali. Turisté si v ráji nevědomky pochutnávají na psím mase, zvířata prožívají peklo

Hodiny a dny jsou svázaní v bambusových klecích bez vody a jídla s vědomím, že čekají na smrt. Psy, kteří poslední okamžiky svého života stráví v naprosto otřesných podmínkách, pak podvodníci na Bali prodají nic netušícím turistům jako kuřecí satay. Svědectví a fotografie šokují.

Celosvětová organizace na ochranu zvířat Animals Australia, zveřejnila naprosto šokující zjištění. Turisté, kteří si přijeli vychutnat všechny krásy populárního indonéského ostrova Bali, místo kuřecího masa nevědomky pozřeli maso psí.

„Když jsme začali s průzkumem situace, neměli jsme tušení, že se psí maso dostává i do turistických oblastí,“ svěřil se jeden z aktivistů Animals Australia.

„Jen jeden dolar… je to kuřecí satay… ne psí,“ ujišťoval turisty jeden z prodavačů, který měl na své motorce krabici s nápisem RW. Právě toto označení mají stánky, kde se psí maso prodává, to ale většina turistů netuší a jídlo neznámého původu si koupí.

Podle serveru Daily Mail prodavač členům Animals Australia posléze přiznal, že maso je opravdu psí. Na boxu, který měl připevněný na motorce, byl kromě nápisu RW i vše vypovídající obrázek německého ovčáka.

Psi, kteří jsou určení na maso, navíc projdou doslova peklem. Jejich zabití totiž bývá velmi brutální. Po několika hodinách nebo dnech, kdy jsou svázaní a trpí hladem a žízní, jsou ubiti a oběšeni. Prodejci jsou ale schopní prodat i maso, které pochází z otrávených psů a to by mohlo pro jeho konzumenty představovat zdravotní riziko. 

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>