Hororový zážitek v hotelu, kde vraždil Kramný. Češi zakusili sexuální útok, svazování i bití

Slávka Červená

09. 08. 2017 • 14:35

Hotel Titanic Palace v egyptské Hurghadě. Smrt tam našly Monika (†36) a její dcera Klárka (†8), které zavraždil Petr Kramný (39). Nyní se tam podle vyprávění turistů odehrálo další drama! Mladá žena z Valašska údajně čelila sexuálním narážkám a její přítel, který se jí zastal, byl přímo v hotelu svázán a měli ho mlátit...

 
 

Sabina (27) s přítelem Janem (27) ze Vsetínska vyprávěli redaktorce Blesku, jak si poprvé vyjeli do Egypta a že se těšili na úžasnou dovolenou. „Jenže od počátku byly na denním pořádku sexuální narážky k mé osobě ze strany zaměstnanců,“ tvrdí mladá žena. Tři dny před odletem se pak měl jeden z plavčíků začít více bavit s jejím přítelem a nabízel mu levnější cigarety.

Vše vyvrcholilo předposlední den pobytu. „Plavčík začal být vlezlý. Když byla Sabina v bazénu, tak mi řekl: Zaplatím za sex s tvou přítelkyní. Pošli ji na pokoj, chtěl bych orální sex,“ tvrdí Honza. „Měl jsem trochu upito. Vytočilo mě to tak, že jsem mu vrazil facku. On po mně hodil sklenici a rozrazil mi hlavu,“ líčí dál. Vzápětí mezi nimi došlo k potyčce, kterou přispěchali uklidnit další plavčíci. To vše se podle něj odehrálo po páté odpoledne. Honzu pak ošetřil lékař v hotelu. „Šití, za které chtěli na naše peníze pět tisíc, jsem odmítl. Zároveň si vzal můj pas...“ vypráví.

Více si přečtěte na webu Blesk.cz.

SDÍLET