Hra o trůny: Diváci by se mohli dočkat finální série v polovině příštího roku | info.cz

Články odjinud

Hra o trůny: Diváci by se mohli dočkat finální série v polovině příštího roku

Programový prezident televize HBO, která má na kontě jeden z největších seriálových trháků posledních let, potvrdil, že diváci se poslední série Hry o trůny dočkají už v první polovině příštího roku. Přesně datum ale novinářům nesdělil.

Prezident úspěšné televize Casey Bloys odmítl přesněji určit, kdy bude šest finálních epizod k vidění. Podle serveru Mashable už mají všechny hlavní postavy po natáčení, což naznačuje, že dlouho očekávané finále je na spadnutí.

Předchozí série obvykle začínaly koncem března nebo začátkem dubna. Výjimkou byla jen sedmá, tedy zatím poslední série, kterou HBO uvedlo až v polovině července. Předlohou celého seriálu, který HBO vysílá už od roku 2011, je sága George R. R. Martina.

Seriál si získal opravdu velkou fanouškovskou základnu, kteří si čekání na další díly zkracují vymýšlením ať už více nebo méně věrohodných teorií. Někteří spekulují o cestování v čase, jiní předpokládají, že cestu k Železnému trůnu některé z postav zhatí prostá láska.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud