Jako ze špatné komedie: Gang kradl golfové vozíky ve velkém, jeho boss chtěl jeden prodat i policistům | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Jako ze špatné komedie: Gang kradl golfové vozíky ve velkém, jeho boss chtěl jeden prodat i policistům

Jako ze špatné komedie: Gang kradl golfové vozíky ve velkém, jeho boss chtěl jeden prodat i policistům

Policie na Floridě si na pažbu připsala cenný zářez. Dopadla totiž tamní vyhlášený gang, který se specializoval na krádeže golfových vozíků. Šéf gangu James Logan se polici snažil jeden dokonce prodat. Uvedl to server Daily Beast.

Loganův gang se během svého působení opravdu činil. Během policejního výslechu se Logan přiznal, že společně se svými komplici kradli přibližně třicítku vozíků měsíčně. Vzhledem k tomu, že je obratem prodávali za 600 až 1200 dolarů (12 až 24 tisíc korun), se neměli vůbec špatně.

Tedy až do doby, než na ně narazilo místní policejní oddělení. Logan se totiž snažil prodat jeden z vozíků policistovi v utajení, načež jej obklopilo několik uniformovaných policistů, kteří se ho snažili zatknout.

Logan se ukázal jako člověk, který nemá ve zvyku vzdávat se, ale neměl jak uniknout. Krátce na to si vyslechl obvinění za krádeže dopravních prostředků, držení a prodej kradeného zboží a kladení odporu při zatýkání.

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.