Je to hodně těžké, Kajínek by mohl vyprávět, píše pašeračka Tereza z pákistánského kriminálu. Proč jí vaří odděleně? | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Je to hodně těžké, Kajínek by mohl vyprávět, píše pašeračka Tereza z pákistánského kriminálu. Proč jí vaří odděleně?

Je to hodně těžké, Kajínek by mohl vyprávět, píše pašeračka Tereza z pákistánského kriminálu. Proč jí vaří odděleně?

Česká pašeračka Tereza H. výjimečně promluvila z pákistánského vězení, kde čeká na verdikt. Žena obviněná z pašování devíti kilogramů heroinu napsala exkluzivně pro server Blesk.cz dopis, ve kterém popisuje svoji situaci. Čtěte, co v něm mimo jiné stojí.

Že Tereza není v nejlepším zdravotním stavu, potvrdila její maminka. "Terezka prodělala v sedmnácti letech operaci, kdy jí vzali preventivně slepé střevo. Žádná jiná příčina bolesti nebyla nalezena. Dva roky nato absolvovala další operaci, při které jí odebrali kus střeva," uvedla pro časopis Reflex.

Problémy se zažíváním ji podle všeho trápí i v pákistánské věznici. "Po zdravotní stránce jsem na tom relativně dobře. Sem tam nějaká ta bolest břicha, ale to u mě není nic nového," napsala totiž Blesku.

Ve věznici Kot Lakhpat na její potíže ale berou ohledy a vyhověli jejímu přání. "Co se týče jídla - je ostré a tak mi vaří odděleně - bez koření," vysvětlila.

Tereza zmiňuje, že nejhorší je to po psychické stránce. Doživotně odsouzený vrah Jiří Kajínek, který se dostal na svobodu díky prezidentově milosti, by podle ní mohl vyprávět...

Prohlédněte si dopis a čtěte pokračování článku na Blesk.cz >>>

1080p 720p 360p
Vysmátou pašeračku Terezu přivádí k pákistánskému soudu

720p 360p
Terezu H. v Pákistánu nechytili náhodou. Sousední stát zásobuje drogami celý svět

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.