Je to hodně těžké, Kajínek by mohl vyprávět, píše pašeračka Tereza z pákistánského kriminálu. Proč jí vaří odděleně? | info.cz

Články odjinud

Je to hodně těžké, Kajínek by mohl vyprávět, píše pašeračka Tereza z pákistánského kriminálu. Proč jí vaří odděleně?

Česká pašeračka Tereza H. výjimečně promluvila z pákistánského vězení, kde čeká na verdikt. Žena obviněná z pašování devíti kilogramů heroinu napsala exkluzivně pro server Blesk.cz dopis, ve kterém popisuje svoji situaci. Čtěte, co v něm mimo jiné stojí.

Že Tereza není v nejlepším zdravotním stavu, potvrdila její maminka. "Terezka prodělala v sedmnácti letech operaci, kdy jí vzali preventivně slepé střevo. Žádná jiná příčina bolesti nebyla nalezena. Dva roky nato absolvovala další operaci, při které jí odebrali kus střeva," uvedla pro časopis Reflex.

Problémy se zažíváním ji podle všeho trápí i v pákistánské věznici. "Po zdravotní stránce jsem na tom relativně dobře. Sem tam nějaká ta bolest břicha, ale to u mě není nic nového," napsala totiž Blesku.

Ve věznici Kot Lakhpat na její potíže ale berou ohledy a vyhověli jejímu přání. "Co se týče jídla - je ostré a tak mi vaří odděleně - bez koření," vysvětlila.

Tereza zmiňuje, že nejhorší je to po psychické stránce. Doživotně odsouzený vrah Jiří Kajínek, který se dostal na svobodu díky prezidentově milosti, by podle ní mohl vyprávět...

Prohlédněte si dopis a čtěte pokračování článku na Blesk.cz >>>

Vysmátou pašeračku Terezu přivádí k pákistánskému soudu autor: Facebook/Lahore News

Terezu H. v Pákistánu nechytili náhodou. Sousední stát zásobuje drogami celý svět autor: INFO.CZ

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud