Jste odkázaní na věčné reprízy. „Přátelé už se nevrátí,“ zdrtil fanoušky legendárního sitcomu Joey | info.cz

Články odjinud

Jste odkázaní na věčné reprízy. „Přátelé už se nevrátí,“ zdrtil fanoušky legendárního sitcomu Joey

Jedna z hvězd legendárního seriálu Přátelé se svěřila, že další pokračování sitcomu skutečně není reálné. Matt LeBlanc, představitel Joeyho, tak utnul naděje fanoušků, kteří doufali, že se dozví něco o dalším osudu Rachel, Rosse, Phoebe, Moniky a Chandlera a o jejich vymodleném návratu na scénu.

Matt LeBlanc si podle serveru The Daily Beast myslí, že obnovení seriálu je velmi nepravděpodobné. Ostatně, není to podle něj ani nijak skvělý nápad. „Každý, kdo ten seriál sledoval, má teď v hlavně úplně jinou verzi toho, co teď, 13 let po skončení poslední série, Rachel, Ross, Monica, Pheobe, Chandler a Joey dělají. Myslím, že je lepší nechat to tak, jak to je.“

Úvodní znělka k seriálu Přátelé: The Rembrandts - I'll be there for you autor: Youtube

„Je to seriál z období života několika kamarádů, kteří měli po škole a před svatbou, jejich přátelé byli vlastně jejich rodina. Takovým obdobím jsem prošel i ve vlastním životě, a když se chci do té doby vrátit, už nikdy to není takové, jako dřív,“ dodává LeBlanc. „Člověk se nikdy nemůže vrátit, musí jít vždycky dopředu.“

Seriál Přátelé se na televizních obrazovkách poprvé objevil v květnu 1994, deset sérií pak televize vysílala až do roku 2004. Sitcom se ve Spojených státech stal doslova fenoménem, poslední epizodu sledovalo jen v USA na 50 milionů diváků. Chválou ale nešetřili jen diváci, ocenění si vysloužil také u odborné veřejnosti. Může se totiž pochlubit sedmi cenami Emmy i Zlatým Globem. V Česku je pro některé stanice vděčným a hojně reprízovaným materiálem dodnes.

Díky své oblibě hostil seriál nemálo celebrit, které nepohrdly ani vedlejší rolí. Diváci tak v jednotlivých epizodách mohli narazit na Bruce Willise, Charlieho Sheena, Brada Pitta, Julii Robertsovou, George Clooneyho nebo Jean-Claude Van Damma.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud