Karel Gott zůstává v nemocnici: Je na kapačkách, starají se o něj 24 hodin denně

20. 02. 2018 • 09:42

Už čtvrtý den je opět v péči lékařů! Karla Gotta (78) srazila na kolena silná chřipka, která ohrožovala jeho život.

„Slavík je na kapačkách! Aby ho zavodnili a zároveň aby mu srazili horečku,“ prozradil Blesku zdroj, který si nepřál být jmenován.

Zpěváka ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze na Karlově náměstí, kde před třemi roky bojoval s rakovinou mízních uzlin, drží lékaři na privátním pokoji. Starají se o něj 24 hodin denně. V péči si ho nechali hlavně proto, že má těžší formu chřipky a jeho tělo je přece jen kvůli zdravotním problémům z posledních let oslabené. Navíc ho respirační problémy trápí poměrně často a dlouhodobě.

Ruší program

Gott se necítil dobře už v závěru minulého týdne. Pevně věřil, že zvládne zazpívat na sobotním plese v Českých Budějovicích. V sobotu se ale nemoc rozjela naplno a udělalo se mu tak zle, že ho raději převezli do nemocnice. „Pan Gott je hospitalizovaný z důvodu chřipky,“ potvrdila Blesku už v neděli zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová.

Ta teď, spolu s dalšími členy managementu, ruší zpěvákův program na nejbližší dny. To, že v sobotu zazpívá na Česko-Slovenském plese v Obecním domě, je vzhledem k jeho současnému stavu málo pravděpodobné.

Více informací na Blesk.cz

Zdrcující zpráva: Karel Gott má leukemii!>>>