Klaun s nožem děsil školáky i rodiče na Praze 8. Policie teď zjistila, jak to bylo | info.cz

Články odjinud

Klaun s nožem děsil školáky i rodiče na Praze 8. Policie teď zjistila, jak to bylo

Blízko areálu základní školy na Praze 8 se měl na konci září pohybovat klaun, který měl s nožem v ruce děsit tamní děti. Právě děti měly vše nahlásit učitelům a celou věc začala řešit policie. Ve středu 3. října se měl klaun u školy objevit znovu. Děti se ale druhý den přiznaly, že nic takového neviděly, informuje Blesk.cz.

Velký strach vzbudilo vyprávění školáků, že se v areálu školy toulá muž s maskou klauna a nožem. Údajně ho viděli o víkendu 29. a 30. září v Čimicích. 

Ředitelka Štěpánka Sýkorová na stránky školy ihned umístila preventivní varování, v němž rodiče nabádala, aby své děti nepouštěly do areálu samotné a dbali zvýšené bezpečnosti. Případem se ihned začali zabývat policisté. 

Hrůzostrašný klaun se měl podle svědectví dětí v areálu zjevit i ve středu, jenže celá věc byla nejspíš jinak.

„Včera večer jsme byli informováni maminkou jedné žákyně, že včerejší událost si děti vymyslely na základě vyprávění spolužáků z nedělního zážitku na školním hřišti. Z tohoto důvodu zatím nikdo nemůže událost vyloučit, ani potvrdit,“ uvedla ve čtvrtek na webu Sýkorová.

Policisté dosud nezjistili žádné skutečnosti, které by vedly k vypátrání děsivé kreatury. „Pátrání pokračuje, ale je spíše pravděpodobné, že klaun neexistuje a děti si ho vymyslely,“ prozradila mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

Další informace na webu Blesk.cz >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud