Královské zásnuby: Princ Harry požádal o ruku americkou herečku. Víme, kdy bude svatba | info.cz

Články odjinud

Královské zásnuby: Princ Harry požádal o ruku americkou herečku. Víme, kdy bude svatba

Britská královská rodina dnes potvrdila, že princ Harry požádal o ruku svou přítelkyni, americkou herečku Meghan Markleovou. 

Svatba by se měla konat příští jaro, bližší detaily zatím rodina nezveřejnila. Oznámení vydala kancelář Harryho otce, následníka trůnu prince Charlese. Palác upřesnil, že 33letý Harry a 36letá Markleová se zasnoubili tento měsíc. Harry se prý setkal se svou babičkou, královnou Alžbětou II. a dostal požehnání také od rodičů své vyvolené.

Princ Harry, mladší bratr prince Williama, je pátý v pořadí následnictví trůnu. Vztah s Američankou poprvé oficiálně potvrdil loni v listopadu.

Víte, jaké druhy lásky existují? Čtěte zde>>>

Markleová se narodila v Los Angeles, její matka je tmavé pleti. Jako herečka je známá především z právnického seriálu Suits (Kravaťáci), kde hraje asistentku Rachel Zaneovou.

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Články odjinud