Krásná kaskadérka se na place málem zabila. Přišla o ruku a chce miliony, herečka jí poslala kytky | info.cz

Články odjinud

Krásná kaskadérka se na place málem zabila. Přišla o ruku a chce miliony, herečka jí poslala kytky

Krásné kaskadérce Olivii Jacksonové se úplně převrátil život. Stačil okamžik při natáčení filmu Resident Evil: Poslední kapitola. Nadaná dublérka hvězdných herců tehdy měla hrozivou nehodu na motorce, po které strávila 17 dní v kómatu a přišla o levou paži. Teď – po třech letech – se hlásí o satisfakci.

Producenty filmu žaluje o 2,2 milionů liber, což je něco málo přes 63 milionů českých korun. Údajně se totiž ukázalo, že osudný pád na motorce nebyl její chybou, ale pochybením tvůrců filmu.

Přesto by měla být Olivia šťastná, že vůbec přežila – poté, co to v rychlosti 120 kilometrů za hodinu naprala do pojízdné kamery, nejen, že jí musela být amputována paže, ale měla rozseknutou polovinu tváře, trvale si vyhodila rameno, zlomila si několik žeber a prodělala i smrtelně nebezpečný pneumotorax (poškození plíce).

Před hrůzostrašnou nehodou přitom před sebou měla Olivia velice dobře rozjetou kariéru, nahrazovala v nebezpečných scénách hvězdy nejrůznějších blockbusterů, například ve Star Wars, Avengers nebo v Mad Maxovi. Byla dokonce „dvorní kaskadérkou“ překrásné herečky Charlize Theron (43), která jí po nehodě poslala do nemocnice květiny a vzkaz...

Čím chce Olivia přesvědčit soud?

Čtěte pokračování článku na Blesk.cz >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud