Kvalitní kurzy kreslení v Praze? Víme kam jít! | info.cz

Články odjinud

Kvalitní kurzy kreslení v Praze? Víme kam jít!

Kvalitní kurzy kreslení v Praze? Víme kam jít!
 
Prezentace klienta - 22. února 2019 • 00:00

Moderní doba s sebou nese stres, pracovní vytížení a únavu. My pak hledáme únik z nekonečné jízdy na kolotoči práce, domov, práce, domov..Tohle tempo ale nemůžeme dlouho vydržet, Měli bychom si najít aktivitu, při které si odpočine jak naše tělo, tak duše a mysl. Co třeba kreslení?

Když jdete do kavárny, na zdi visí obrazy. V restauraci je to stejné. Ani knihovna není výjimkou. Umění na nás dýchá na každém kroku. Přidejte se mezi umělce i vy.

Neumím kreslit

Každý z nás jako malý maloval. Bavilo nás to. Obrázek mamince ke dni maminek, tatínkovi k narozeninám, kamarádům do památníčku. Pamatujete si to? Stejně, jako kdysi, i dnes můžete vzít do ruky pastelky, štětec, uhel a malovat.

Nejdůležitější je totiž rozhodnutí, že chcete malovat a silná vůle. Nevzdat to hned po prvním neúspěchu. Každý může být tím, kým být chce.

První krok

Vezměte si papír, a to první psací nebo kreslící náčiní, které máte po ruce. Pastelku, obyčejnou tužku, propisku, voskovku, štětec. Jen tak si malujte, čmárejte. Neomezujte se časem. Malujte. Jedna čára vás inspiruje a navede k další. Uvidíte, jak vás to bude bavit a čas, kdy budete relaxovat kreslením se bude prodlužovat.

K čemu mi to bude?

Uvolníte mysl i tělo. Budete se věnovat zábavě, zapojíte i tu část mozku, která normálně odpočívá. Malovat můžete cokoli a čímkoli. Že se to hned nepovede přesně dle vašich představ? Žádný učený z nebe nespadl a vy také ne. Trénujte, hledejte lepší řešení.

autor: ČTK

Svěřte se odborníkům

Chcete se opravdu naučit kreslit? Pak není nic jednoduššího než se svěřit do rukou profesionálů. Zamiřte do ateliéru, kde vládne přátelství, pohoda, klid a čeká vás plno nových zážitků. Takové jsou pražské výtvarné ateliéry Draw Planet.

Co mě čeká?

Milí a usměvaví lektoři – umělci. Svoji práci milují a rádi se s vámi podělí o své poznatky a dovednosti. Nemusíte se bát, že by na vás kladli vysoké nároky. Sami jednou začínali a dobře si to pamatují.

Z čeho můžu vybírat?

Chcete kreslit a malovat? Nebo vás láká grafika a návrhářství? Toužíte si na zeď pověsit svůj obraz, nebo nakreslit komiks? Vyzkoušet si i akvarel a olejové barvy, místo běžných vodovek a temper? A co pastel, skicování nebo portrétování?

Nebo popustit uzdu své fantazii a alespoň na papíře porušovat pravidla?

Náš tip: Vyberte se široké nabídky našich kurzů

autor: ČTK

Proč právě Draw planet?

Individuální přístup, moderní ateliéry, kvalitní pomůcky, nová přátelství. To jsou kurzy Draw Planet. Lekce probíhají v menších skupinkách, abychom se každému z vás mohli dostatečně věnovat. Najít vaši slabinu nebo naopak silnou stránku. Najít důvod, proč výsledek neodpovídá vašim představám a napravit to.

·        Kurz probíhá jednou týdně, vždy ve stejný čas

·        Nic s sebou nepotřebujete. Jen sebe. Výtvarnické potřeby vám zapůjčí – v ceně kurzovného

·        Milí lektoři, kteří jsou sami umělci

Tak na co čekáte? Přijďte a zkuste to

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud