Maminka popálené youtuberky Týnuš poprvé promluvila: Od pasu nahoru je celá spálená | info.cz

Články odjinud

Maminka popálené youtuberky Týnuš poprvé promluvila: Od pasu nahoru je celá spálená

Maminka youtuberky Týnuš Třešničkové, kterou při ohnivé show v Istanbulu popálil personál baru, poprvé promluvila.  Popsala stav své dcery a míru jejích popálenin. A přidala vzkaz pro ty, kdo Týnuš přes internet adresují nenávistné vzkazy.

Helena se právě vracela z práce, když jí zazvonil telefon a vyděšená dcera jí oznámila, co se přihodilo. „Když mi to řekla, tak jsem nevěděla, co se děje. Byla jsem úplně mimo," popsala TV Nova první šok Helena. „Řekla mi, že jí chytlo oblečení, že je celá spálená. Od pasu nahoru je spálená."

„Obličej byl zasažený míň, to tělo víc," popsala Třešňáková. Kristýna utrpěla popáleniny na jedné třetině těla, s léčbou v Turecku je ale spokojená a její stav se podle matky každým dnem lepší.

Co maminka Týnuš vzkazuje lidem, kteří její dceři píšou ohavné vzkazy na internetu?

Čtěte pokračování článku na Blesk.cz >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud