Články odjinud

Mladým manželům se stalo osudné foto na ikonickém útesu zamilovaných. K zemi padali dlouhých 13 sekund

Mladým manželům se stalo osudné foto na ikonickém útesu zamilovaných. K zemi padali dlouhých 13 sekund
 

Milovali přírodu a cestování. Indický pár Vishnu Viswanath (†29) a Meenakshi Moorthy (†30), který žil v USA, procestoval celý svět. Známý se stal díky svému blogu, kde o svých toulkách informoval. Smrt zamilované zastihla v Yosemitském národním parku, po pádu z 915 metrů vysokého útesu Taft Point. Zamilované páry se na něm často zasnubují a také se tam pořádají svatební obřady.

Těla manželů byla nalezena v pátek 26. října. V Yosemitském národním parku je objevil turista, který šel náhodou kolem. Z pohledu na zohavené mrtvoly se mu udělalo nevolno, ale ihned zavolal správu parku, která pak na případu začala spolupracovat s policií.

Kriminalistům se podařilo zjistit, že jde právě o Vishnu a Meenakshi. Manželé si vedli blog o svých cestách světem. Na Instagramu měli téměř 12 tisíc pravidelných čtenářů. Smrt je zastihla na místě, kde se spousta zamilovaných zasnubuje. Útes Taft Point je tím proslulý.

Pokračování článku a fotografie na Blesk.cz >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud