Mlátička, co přizabila číšníka: Z „ňoumy“ svalovcem, který srší moudrými citáty | info.cz

Články odjinud

Mlátička, co přizabila číšníka: Z „ňoumy“ svalovcem, který srší moudrými citáty

Má jít o jednoho z hlavních aktérů sobotního brutálního napadení číšníka v centru Prahy. Jeden ze zadržených mužů, Armin Nahvi z Nizozemí, má na sociální síti účet plný fotografií z posilovny, které provázejí citáty k zamyšlení. Dle příspěvků mu nejsou cizí ani bojová umění. Pět útočníků čelí trestnímu stíhání, veřejnost na sociálních sítích volá po tvrdých trestech.

K napadení číšníka v centru Prahy došlo v sobotu večer poté, co si skupina sedmi mužů s holandskými doklady sedla k rezervovanému stolu restaurace, kde začala pít vlastní alkohol. Zaměstnanec je na to upozornil, cizinci ho poté zmlátili tak surově, že číšník skončil v nemocnici, kde se musel podrobit operaci hlavy.

Server AD má potvrzené, že jeden ze skupiny pracuje u amsterodamské policie. Patří ovšem k těm, kteří byli propuštěni na svobodu. Podle mluvčího se navíc snažil během incidentu celou situaci uklidnit. Amsterodamská policie se nicméně jeho chováním v Praze zabývá.
Mezi útočníky policista?

Na událost upozornil také nizozemský informační server AD.nl, který tvrdí, že skupina mužů pravděpodobně pochází z jihoholandské oblasti Pijnacker. Server Geenstijl.nl zveřejnil jména cizinců, které jejich kumpán Armin Nahvi označil na společné fotce z Prahy. Jsou jimi Sanferino, P. Janssen, Bijan Kazemi, Naoufel Sebbane, Pejman Kazemi a Arash Nahvi. Právě Armin Nahvi ale podle záběrů z bezpečnostních kamer útočil s největší brutalitou. Podle sociálních sítí je fitness trenér, a dokonce se věnuje také bojovému umění. 

Sebevědomým svalovcem ale Nahvi nebyl odjakživa, jak ukazuje srovnávací fotografie, kterou na svůj účet na sociální síti vyvěsil. Z levé poloviny se směje obtloustlý mladík s čerstvě vyrašeným knírem a mastnými vlasy...

Čtěte pokračování článku a podívejte se na další foto na Blesk.cz >>>

Útok v centru Prahy autor: Policie

Útok v centru Prahy autor: Policie


 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud