„Možná jsem vašemu tátovi tančila na klíně." Zpověď striptérky, které fanoušci zaplatili vydání knihy | info.cz

Články odjinud

„Možná jsem vašemu tátovi tančila na klíně." Zpověď striptérky, které fanoušci zaplatili vydání knihy

Oslava žen,  které se za své povolání nestydí a mají rády peníze. Tak líčí Jacqueline Francesová svůj nový počin, ve kterém popisuje, jak vypadá běžný den (a běžná noc) striptérek. Co si myslí o svých zákaznících? A jaká jsou pravidla etikety ve strip baru?

„Ahoj, já jsem Jacqueline Frances a možná si mě pamatujete, když jsem vašemu tátovi dávala lap dance,“ uvádí sebe i novou knihu striptérka, která se za své povolání ani v nejmenším nestydí. Spíše naopak, je na něj pyšná. A soudě podle částky, kterou na svůj knižní pohled na prostředí sexuálních pracovnic vybrala, má k tomu důvod. Přestože v crowdfundingové kampani na serveru kickstarter.com veřejnost pro svůj projekt žádala o 20 tisíc dolarů, vybrala téměř o 50 procent více.

 

„Pokud hledáte příběh o striptérce, která se stydí za své tělo a skrze složitá životní rozhodnutí hledá cestu k nápravě, tak tato kniha nejspíš nebude pro vás. Je to totiž totální oslava odvážných a nevázaných žen, kterým je úplně u pr****, co si myslíte o morální úrovni žen a dívek pracujících v sexuálním průmyslu,“ směje se sympatická blondýnka.

Kniha samotná vychází ze tří stovek rozhovorů, které Francesová udělala se svými kolegyněmi po celém světě. Obsahuje další data, ilustrace, běžný den a noc striptérky.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud