Články odjinud

Mr. Bean brzy bude novopečeným tátou. V 62 letech

Mr. Bean brzy bude novopečeným tátou. V 62 letech

Představitel legendární postavy Mr. Beana – komik Rowan Atkinson – čeká dalšího potomka. Nebylo by na tom nic až tak zvláštního, kdyby Atkinsonovi nebylo na rodičovství ne zcela běžných 62 let. Podle britského deníku Daily Mirror očekává narození dítěte se svojí 33letou partnerkou v nejbližších týdnech.

Potomek následuje po tříletém vztahu Rowana s téměř o polovinu mladší Louise Fordovou. Dohromady se dali v roce 2014, představitel Mr. Beana měl tehdy za sebou konec 25 let trvajícího vztahu, který se stal minulostí během minutu trvajícího rozvodového stání.

To vše je pryč, teď Atkinson čeká s novou partnerkou svého třetího potomka. Z minulých vztahů má syna Bena (23) a dceru Lily (21).

„Rowan a Louise jsou štěstím bez sebe a nemůžou se nového přírůstku dočkat,“ popsal očekávání zdroj deníku Daily Mirror.

Atkinson se tak zařadil do relativně úzkého klubu otců v bezmála důchodovém věku. Ve stejném věku se první potomek narodil například herci Jeffu Goldblumovi. Otcem se po šedesátce stal také – už poněkolikáté – zpěvák Rod Stewart nebo automobilový závodník Niki Lauda. Ti všichni Atkinsonovi a jemu podobným vzkazují: dá to zabrat.

 

Články odjinud