Mr. Bean brzy bude novopečeným tátou. V 62 letech | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Mr. Bean brzy bude novopečeným tátou. V 62 letech

Mr. Bean brzy bude novopečeným tátou. V 62 letech

Představitel legendární postavy Mr. Beana – komik Rowan Atkinson – čeká dalšího potomka. Nebylo by na tom nic až tak zvláštního, kdyby Atkinsonovi nebylo na rodičovství ne zcela běžných 62 let. Podle britského deníku Daily Mirror očekává narození dítěte se svojí 33letou partnerkou v nejbližších týdnech.

Potomek následuje po tříletém vztahu Rowana s téměř o polovinu mladší Louise Fordovou. Dohromady se dali v roce 2014, představitel Mr. Beana měl tehdy za sebou konec 25 let trvajícího vztahu, který se stal minulostí během minutu trvajícího rozvodového stání.

To vše je pryč, teď Atkinson čeká s novou partnerkou svého třetího potomka. Z minulých vztahů má syna Bena (23) a dceru Lily (21).

„Rowan a Louise jsou štěstím bez sebe a nemůžou se nového přírůstku dočkat,“ popsal očekávání zdroj deníku Daily Mirror.

Atkinson se tak zařadil do relativně úzkého klubu otců v bezmála důchodovém věku. Ve stejném věku se první potomek narodil například herci Jeffu Goldblumovi. Otcem se po šedesátce stal také – už poněkolikáté – zpěvák Rod Stewart nebo automobilový závodník Niki Lauda. Ti všichni Atkinsonovi a jemu podobným vzkazují: dá to zabrat.

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.