Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Na rande s celebritami zapomeňte, mají na Tinderu vlastní tajnou síť. Jak se do ní dostat?

Na rande s celebritami zapomeňte, mají na Tinderu vlastní tajnou síť. Jak se do ní dostat?

Pokud někdy listujete aplikací Tinder a doufáte, že se vám konečně objeví na displeji chytrého telefonu třeba Rihanna nebo Brad Pitt, tak vězte, že se to nestane. Celebrity a boháči mají vlastní verzi aplikace, která je obyčejným smrtelníkům zapovězená. Upozornil na to server TechCrunch.

Už minimálně půl roku funguje přísně utajená verze oblíbené randící aplikace Tinder s názvem Tinder Select. Do svého mobilu si ji ale nestáhnete, pokud tedy nejste slavní, mimořádně sexy nebo neskutečně bohatí. Členové skupiny se rekrutují právě z těchto elitních skupin a přístup dostanou jen na pozvání.

Na existenci speciální „vrstvy“ populární aplikace pro mocné a krásné tohoto světa upozornil americký server TechCrunch. Tinder má dokonce pojištěno, že se jeho exkluzivní verze Select mezi obyčejné smrtelníky hned tak nerozšíří. Její uživatelé totiž nemůžou mezi elitu svévolně přidávat své známé a přátele.

Kromě lidí z prostředí celebrit a mimořádně bohatých manažerů, u kterých je důvod zařazení do skupiny Tinder Select nasnadě, se v této verzi objevují i ti, kteří jsou vnímáni jako mimořádně krásní. V takovém případě hraje svůj vliv hodnocení daného člověka ostatními uživateli v rámci klasické verze Tinderu.

Pokud jste se tedy stále nevzdali myšlenek na romantickou schůzku se svým slavným idolem, máte dvě možnosti. První z nich je doufat, že hvězda sestoupí mezi normální lidi, vypne svou exkluzivní verzi a ve vodách obyčejného Tinderu si vyhlédne právě vás. Nebo si můžete pořídit perfektní fotku, vložit ji na svůj profil a čekat, zda vás kladná hodnocení dalších uživatelů nakonec mezi elitu posunou.