Nápojové automaty na vody jsou současným trendem

HalfPageAd-1

Prezentace klienta

15. 02. 2019 • 15:00

V současné době je velkým trendem v rámci podnikového komfortu instalace nápojového automatu na vodu. Jelikož je zajištění dostatečného přísunu pitné vody povinné ze zákona, podíváme se na tuto problematiku blíže. Pravidelné pití kvalitní vody má pozitivní účinek nejen na zdraví ale i celkovou produktivitu jedince. Při dehydrataci dochází ke značnému omezení kognitivních funkcí a také ke ztrátě pozornosti. To může potencionálně znamenat ohrožení bezpečnosti na pracovišti.

Mobile-rectangle-3

Proč právě automat?

Automat na vodu neboli aquamat je univerzální zařízení jež zaměstnancům zajišťuje neustálý přísun vysoce kvalitní pitné vody. Navíc je vybaveno systémem k úpravě teploty. To znamená, že voda je z automatu nejenom perfektně vychlazená, ale v případě potřeby si můžete natočit také vodu vařící. Příprava teplých nápojů jako čaje, kávy nebo třeba instantní polévky nezabere více než několik sekund. To je velká výhoda zejména v mrazivém počasí, které se v našich končinách ještě nějakou dobu pozdrží.

.

I přesto, že je manipulace s výdejníkem vody velmi jednoduchá, doporučujeme prvotní instalaci nechat na kvalifikovaném pracovníkovi. Je totiž důležité, aby se pro přístroj vybralo správné umístění. A to z hlediska bezpečnosti. Výdejník nesmí v prostoru překážet a také je třeba opatrně manipulovat s okolním vedením elektrické energie. Vybírejte si ověřené dodavatele. Jen tak budete mít jistotu, že použité materiály jsou vyrobeny speciálně pro kontakt s pitnou vodou.

Voda do kanceláře

Existují dva druhy výdejníků – na barely a na vodovodní řad. Každý se hodí pro různé prostory a největší rozdíl tkví právě ve zdroji pitné vody. Zatímco jeden se doplňuje pomocí barelů s pramenitou vodou, druhý se napojuje přímo na vodovod. To znamená, že operuje s kohoutkovou vodou. Výdejníky na vodovodní řad tak musejí být vybaveny vodními filtry.

.

Barely sami o sobě obsahují krystalicky čistou vodu, kterou není potřeba filtrovat. Zároveň jsou také vratné. Po vyprázdnění projdou procesem dezinfekce a následně jsou navráceny zpět do oběhu.

Pro více informací o automatech na vodu navštivte https://www.crystalis.cz/.

SDÍLET

Billboard-bottom-1