Návrat, se kterým už nikdo nepočítal. Kelly Family po 12 letech vydají nové album | info.cz

Články odjinud

Návrat, se kterým už nikdo nepočítal. Kelly Family po 12 letech vydají nové album

Rodinná skupina Kelly Family, která v 90. letech pobláznila půlku Evropy a prodala 20 milionů desek, hlásí návrat. Po 12 letech vydá novou desku. Bude se jmenovat We Got Love a vyjde v březnu, uvedl německý server Focus.de. 

„Ahoj drazí, jsme zpátky ve studiu a nahráváme nové album,“ napsala kapela na svůj profil na sociální síti Facebook. Na desce budou kromě předělávek jejích starých hitů i úplné novinky. Podle Kelly Family půjde o skvělé písně a „několik překvapení“.

Skupina se vrátí i na koncertní pódia. Tři vystoupení v německém Dortmundu, která se uskuteční v květnu, jsou už vyprodaná. Právě velký zájem o koncerty kapelu přiměl k návratu do nahrávacího studia.

„Úplně nás to sebralo. Uvědomili jsme si, pro kolik lidí je důležité, abychom zase skládali novou hudbu,“ uvedla Kelly Family na Facebooku. „Teď jsme ve studio a neděláme nic jiného,“ dodala s tím, že z comebacku ke zpívání a hraní mají husí kůži.

 Jeden z velkých hitů Kelly Family

Skupina s americko-irskými kořeny tvořená členy jedné rodiny vznikla v 80. letech. Proslavila se ale v další dekádě, kdy patřila k nejpopulárnějším skupinám v Německu, ale třeba ve Skandinávii, Beneluxu, Polsku či Česku. Na začátku století kvůli vnitřním sporům jednotlivých členů utlumila činnost. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud