Nejen nazí zákazníci. Přečtěte si nejbizarnější zážitky rozvážečů pizzy | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Nejen nazí zákazníci. Přečtěte si nejbizarnější zážitky rozvážečů pizzy

Nejen nazí zákazníci. Přečtěte si nejbizarnější zážitky rozvážečů pizzy

Donést pizzu, vzít si od zákazníka peníze a v klidu odjet. Tak vypadá denní rutina rozvážečů oblíbeného italského pokrmu. Ne vždy to ale probíhá tak hladce. Poslíčci se někdy setkávají se skutečně bizarními příhodami, které je někdy pobaví, jindy jim však nezbyde než zavolat policii. Se svými příběhy se pár odvážlivců svěřilo na sociální síti Reddit. O těch nejzajímavějších informoval server Business Insider.

Pohodlné možnosti nechat si dovézt pizzu až domů využívá stále víc lidí. Zatímco pro vás to je možná jedna z největších radostí v životě, pracovníci rozvozu už tak nadšení být nemusejí. Ukázala to diskuse na sociální síti Reddit, která je oblíbená hlavně ve Spojených státech. Mnozí z řidičů jsou ve stresu pokaždé, když klepou na cizí dveře. Zde jsou ty nejstrašidelnější příhody, které v práci zažívají.

Nahota

Přestože se to může stát neuvěřitelné, podle jednoho z uživatelů sociální sítě nejsou nazí zákazníci žádnou výjimkou. „Nikdy to není příjemný zážitek,“ píše anonym pod přezdívkou Key103. „Měli jsme seznam nevhodných adres, kde se to dělo poměrně často,“ dodává a k jeho tvrzení se přidávají i další.

Co by ale za „pouhého“ nahého zákazníka dal uživatel pod nickem Simonfenix. Ten se svěřil s opravdu šokujícím zážitkem, kdy přišel ke dveřím a místo, aby mu někdo otevřel, všiml si, že z otvoru určeného pro vhazování poštovních dopisů vykukuje pánské přirození. „Myslel jsem, že je to imitace, dokud se to nepohnulo…Pomyslel jsem na to, že to plácnu krabicí od pizzy. Místo toho jsem to vyfotil a zavolal policii,“ píše rozhořčený rozvozce, který navíc dostal vynadáno od šéfa, že tam pizzu nenechal a nevzal si peníze.

Násilí

Se strachem dnes do práce chodí uživatel Look_ma_nohands, kterého okradli. Během přepadení dostal ránu do obličeje, dopadl ale tak nešťastně, že si rozdrtil všechny nártní kosti. „Jsem si jistý, že mi nechtěli takhle ublížit, ale já jsem všechny kosti musel vyměnit za kovové náhrady,“ napsal s tím, že se osudný pracovní den proměnil v 18měsíční muka a tři chirurgické operace.

Podobnou zkušenost má i jeden z jeho kolegů, na kterého dokonce vytáhli pistoli. „Zaklepal jsem na dveře a přišli s něčím, co vypadalo jako Colt 1911,“ napsal Coderbuddy. „Zbili mě, ukradli mi peníze a vyhrožovali, že mě i mojí rodinu zabijí, pokud o nich někomu řeknu. Vytlačili mě ze dveří a řekli, ať už se nikdy nevrátím,“ dodal.

Smutek

Poslíčci však zažívají i hodně smutné chvíle. Jeden z přispěvatelů do diskuse napsal, že se ho jednou během donášky malý chlapec zeptal, jestli je jeho otec. Dotaz mu podle jeho slov „zlomil srdce“ a byl natolik v šoku, že nedokázal říct ani slovo.

Se svým příběhem se svařil i Edave22, který doručoval pizzu muži do hotelového pokoje. „O šest hodin později do jeho pokoje vpadli policisté a zastřelili ho,“ napsal s tím, že poslední jídlo v životě bylo právě od něj. Podobný zážitek má i Captain Coleslaw, který donesl velkou salámovou pizzu muži, který následně dostal infarkt a o den později zemřel. 

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.