Články odjinud

Nejmocnější lobbista Tonda Blaník udeřil ze stínů. Podívejte se, čím před Vánocemi překvapil

Tvůrci, kteří stojí za neslavnějším seriálovým lobbistou všech dob, se rozhodli vrátit Tondu Blaníka zpět na výsluní. V rámci oslav 100 let republiky nadělili jemu a jeho fanouškům rovnou dvě premiérové epizody a krátké video, ve kterém parodují novináře ze Seznam Zpráv, kteří před časem pátrali ve Švýcarsku po synovi Andreje Babiše. Blaníkovi podřízení objeli mediální domy v Česku a doručili do nich právě dva nové díly. NAjdete je níže v článku.

„Dvojice epizod je naším dárkem republice k jejím stým Vánocům. A protože u dvoustého výročí státnosti už bohužel nebudeme, chtěli jsme to stávající oslavit v co nejširším kruhu Tondových přátel. Proto jsme epizody nabídli zdarma více televizím a mediálním domům,“ objasňuje podle Reflexu záměr režisér Marek Najbrt.

Seriál navíc v listopadu oslavil pět let od uvedení pilotního dílu Sněhuláci. Od té doby se podle producenta společnosti Negativ Milana Kuchynky na přístupu tvůrců nic nezměnilo. „Všichni tvůrci ho stále dělají s chutí a přesvědčením, že jeho existence má smysl. Pokud jde o budoucnost, tu plánujeme stejně živelnou jako minulost. Spontánní formát, u kterého nikdy nevíme, co budeme dělat zítra, natož za půl roku, nás mimořádně baví.“

Tonda Blaník speciál - 1. díl (ČESKO)

Tonda Blaník speciál - 2. díl (SLOVENSKO)

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud