Nešlo o drogy, ale o založení cestovní kanceláře, vysvětluje své cesty Slávek Boura | info.cz

Články odjinud

Nešlo o drogy, ale o založení cestovní kanceláře, vysvětluje své cesty Slávek Boura

Dřívější slavný moderátor televize Nova Slávek Boura se zaplatl do kauzy spojené s pašováním drog. Vinu ale odmítá. „Ten známý, který v tom figuruje také, si stavěl cestovní kancelář, takové byly moje informace. Já měl na místě zjistit rešerše o hotelích a sepsat je, jsem psavý člověk, proto mi to nabídli,“ říká v rozhovoru pro Blesk.

Říkáte, že jste v Austrálii a na Novém Zélandu byl kvůli cestě pro nějakou cestovní kancelář…

Ano. Ten známý, který v tom figuruje také, si stavěl cestovní kancelář, takové byly moje informace. Já měl na místě zjistit rešerše o hotelích a sepsat je, jsem psavý člověk, proto mi to nabídli. Měl jsem být prostě takový průzkumník. Zhodnotit, jaké jsou v těch místech možnosti, turistické atrakce, co je možno vidět v okolí a podobně.

Ten člověk, díky kterému jste do toho spadl, je pro vás důvěryhodný? Věříte jeho obvinění?

 Nevěřím tomu. Je to pro mě důvěryhodný člověk.

 Jak dlouho víte o svém obvinění?

 Asi tři čtvrtě roku, ještě předtím, než se v létě o zátahu psalo.

Celý rozhovor si můžete přečíst na Blesk.cz


 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud