Nocleh na zemi a 6 eur na jídlo. Další Češi popsali kolaps letiště na Rhodu a šílený návrat z dovolené | info.cz

Články odjinud

Nocleh na zemi a 6 eur na jídlo. Další Češi popsali kolaps letiště na Rhodu a šílený návrat z dovolené

Někteří Češi se po 19hodinovém čekání na kolabujícím letišti na Rhodosu již vrátili domů. Jiní tam ale stále čekají. Blesk Zprávám se ozvala další z cestujících s tím, že i jejich odpolední let do Brna byl posunut na noc. Na brňenském letišti dnes se zpoždením 12,5 hodiny přistálo další letadlo.

„Noclehárna na letišti Rhodos pokračuje. Původně měl náš let do Brna odlétat v 16:45 z Rhodosu, ale zatím stále není jasné, v kolik odletíme. Předpoklad je kolem tří hodin ráno. Informace ale přicházejí pozdě a vůbec nevíme, zda ve tři ráno opravdu letiště opouštíme. Zatím nám byly poskytnuty vouchery v hodnotě 6 eur na jídlo,“ napsala Blesk Zprávám jedna ze zoufalých cestujících.

Podle ní však tentokrát nešlo o technickou závadu na letišti. „Jde o technickou závadu na letadle, kterou se snaží odstranit od odpoledních hodin. Podrobnosti nám ani delegáti nebyli schopni sdělit,“ tvrdila Češka, jejíž jméno redakce zná.

Let společnosti Travel Service měl přiletět do Brna v pondělí v 18:30, nakonec ale dorazil s víc než dvanáctihodinovým zpožděním kolem sedmé ráno, zjistily Blesk Zprávy.

Celý článek si můžete přečíst na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud