Otec Markleové svou dceru k oltáři nakonec nepovede. Tvrdí, že jde na operaci srdce | info.cz

Články odjinud

Otec Markleové svou dceru k oltáři nakonec nepovede. Tvrdí, že jde na operaci srdce

Otec americké herečky Meghan Markleové, která si bude v sobotu brát britského prince Harryho, v úterý oznámil, že svou dceru k oltáři nepovede, protože se dnes podrobí operaci srdce. Thomas Markle změnil názor několik hodin po tvrzení, že chce na obřad dorazit a svou otcovskou povinnost splnit.

Zmatky kolem účasti třiasedmdesátiletého Marklea vypukly v pondělí a podle britského tisku začínají zastiňovat svatbu samou. Markle tehdy TMZ sdělil, že na svatbu nepřijede, protože před týdnem utrpěl infarkt a protože nechce svou dceru či královskou rodinu uvést do rozpaků po skandálu kolem svých nedávno zveřejněných fotografií. Vyšlo totiž najevo, že je nepořídil dotěrný paparazzi, ale byly po domluvě s otcem Harryho snoubenky zinscenované. Za fotografování Markle přijal peníze.

V úterý ale Markle ujišťoval, že svou dceru chce k oltáři odvést a že je připraven odletět do Británie, jakmile mu to zdravotní stav dovolí.

Thomas Markle žije v ústraní ve Spojených státech a v Mexiku. S Meghaninou matkou Doriou Raglandovou se rozvedl v době, kdy byla nastávající členka britské královské rodiny ještě dítě.

Jak bude vypadat královská svatba prince Harryho a Meghan Markleové? Podrobnosti čtěte zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud